Evo baidarės

BAIDARIŲ NUOMA VILNIUJE IR RYTŲ AUKŠTAITIJOJE

Mūsų telefonai:

+370 630 00021

+370 611 29888

Baidarių nuoma Aukštaitijoje, baidarės AukštaitijojeBaidarių nuoma Aukštaitijoje – puikus būdas švęsti asmenines šventes, o taip pat ir įmonės vakarėlius bet kokiu oru. Bernvakaris, mergvakaris, gimtadienis, vestuvių sukaktuvės, mokslo metų pabaiga, „cementovkė“, įmonės komandos stiprinimo („teambuildingo“) renginys ir t.t. – tai puikiausios progos pasinaudoti EVO baidarių nuoma Aukštaitijoje. Plaukdami baidarėmis ne tik pamatysite, kokia nuostabi yra mūsų šalies gamta, bet ir susidursite su tikrais išgyvenimo iššūkiais :)

 

Praleiskite laisvalaikį aktyviai, nuostabios gamtos apsuptyje su šeima ar draugais! Plaukite baidarėmis Aukštaitijos upėmis ir ežerais ir iš naujo pažinkite Lietuvą, o tuo pačiu išeikite iš savo komforto zonos, pailsėkite ir pasisemkite jėgų iš lietuviškų upių, miškų ir ežerų.

 

Energijos užtaisas visai savaitei – garantuotas. Viskas, ko reikia – geros kompanijos ir nuotaikos! Baidarėmis pasirūpinsime mes, Jūs pasirūpinkite užkandžiaisir fotoaparatais, o Motulė Gamta pasirūpins Jūsų gyvenimo iššūkiais... Gero oro užsakinėti nereikia – baidarėmis plaukti galima beveik ištisus metus. 
Taip pat žiūrėkite Baidarių nuoma Vilniuje.

 

Kuo rūpinamės mes, EVO baidarių nuomotojai:

 1. Transportas nuo sutartos vietos iki maršruto pradžios;
 2. Dvivietės baidarės;
 3. Saugos liemenės, irklai ir kita plaukimui reikalinga saugumo įranga; 
 4. Instruktorius papasakoja, kaip plaukti baidarėmis, kaip jas valdyti, kaip išvengti kliūčių ar apsivertimo;
 5. Saugome jūsų daiktus, kol plaukiate baidarėmis;
 6. Atvykstame jūsų paimti sutartoje vietoje maršruto pabaigoje.
 7. Atvežame į sodybą, stovyklavietę arba iki palikto automobilio ir išlydime namo.

 

Kuo rūpinatės Jūs, mieli poilsiautojai:

 1. Gera kompanija;
 2. Gera nuotaika;
 3. Tinkama apranga laisvalaikiui gamtoje, nepamirškite pirštinių, kad irklavimas būtų malonumas, o ne juodas darbas;
 4. Priemonės nuo uodų, kremai nuo saulės;
 5. Užkandžiai ir gėrimai;
 6. Fotoaparatai ir kameros;
 7. Pakaitiniai rūbai, rankšluosčiai, maudymosi ir higienos reikmenys;
 8. Ryšio priemonėmis.

 

 

Iš karto perspėjame – upės srovė ar ežero vilnys bandys jūsų atsikratyti ir išversti iš baidarės – laikykitės kuo stipriau :) Būriai uodų ir mašalų atakuos jus iš viršaus – čia jų karalystė, ir bet kurį šiltakraujį įsibrovėlį jie pasitinka agresyviu zyzimu. Saulė čia klastingai maloni – spinduliai apgaulingi, ir jei nenaudosite kremo nuo saulės – pasigailėsite vakare :) Ar išdrįsite pasipriešinti Motulei Gamtai ir skersai išilgai perplaukti baidarėmis jos valdas? Jei taip, laukiame Jūsų!

 

Susisiekite su mumis jau dabar ir rezervuokite savo išbandymų laiką iš anksto – vasaros metu plaukioti baidarėmis yra gana nemažai norinčių. Įkainius rasite čia. Iki susitikimo jūsų pasirinkto maršruto pradžioje!

Baidarėmis plaukti galima vienos arba dviejų dienų maršrutais. Susipažinkite su maršrutais interaktyviame žemėlapyje – paspauskite ant maršruto pavadinimo ir žemėlapyje pamatysite visą kelią, kurį reiks įveikti.


MŪSŲ DRAUGAI

 • big-banner
 • big-banner
 • big-banner
 • big-banner
 • big-banner
 • big-banner
 • big-banner