Evo baidarės

BAIDARIŲ NUOMA VILNIUJE IR RYTŲ AUKŠTAITIJOJE

Mūsų telefonai:

+370 630 00021

+370 611 29888

Baidarių nuoma Vilniuje, Baidarės VilniujeAtsipalaiduokite po darbo dienos sostinėje – su kolegomis ir draugais paplaukiokite baidarėmis Vilniuje! Pamatysite Vilniaus miestą ir jo apylinkes visai kitomis spalvomis.

2-4 valandas trunkančios blitz kelionės baidarėmis jau dabar susilaukia labai daug dėmesio. Vilnius tikrai turi ką pasiūlyti, ne veltui esame laikomi vienu žaliausių sostinių Europoje. EVO baidarių nuoma Vilniuje siūlo plaukti šiais išskirtiniais maršrutais:

 

 1. Ramus pasiplaukiojimas baidarėmis Nerimi nuo vieno miesto pakraščio iki kito dienos metu – tik spėkite gaudyti pavydžius praeivių žvilgsnius;
 2. Ekstremalus plaukimas baidarėmis Nerimi sutemus, kai upę nušviečia Vilniaus žiburiai (bet ne visur – yra ir tamsių ir net gūdžių vietelių adrenalino mėgėjams);
 3. Ištvermės ir koncentracijos reikalaujantis vingriąja ir srauniąja Vilnele su įspūdingu finišu: įplaukimu į Nerį prie Gedimino bokšto;
 4. Ilgesnis pasiplaukiojimas Vokės upe su įplaukimu į Nerį – su kliūtimis (reikia persinešti baidares per užtvanką).

Viskas, ko reikia yra jūsų gera nuotaika ir noras atsiplėšti nuo miestietiškos kasdienybės.

 

 

Kodėl baidarių nuoma Vilniuje – tokia populiari?

Gana įprasta baidarėmis plaukioti Aukštaitijos, Dzūkijos ar net Žemaitijos upėmis. Žmonės važiuoja dešimtis kilometrų, kad patirtų tuos baidarių plaukimo iššūkius, pasimėgautų gamta, pabendrautų su šeima,draugais, kolegomis. Kam važiuoti taip toli, jei viską turime čia, Vilniuje? Niekur nereikia važiuoti. Paliekate automobilius netoliese, sėdate įbaidares ir plaukiate. Vėliau parvežame jus iki palikto automobilio.

 

Vilnių galite pamatyti visiškai kitu kampu – nuo Neries ir Vilnelės upių (Vokės upė yra kiek atokesnė ir kerta tik keletą kaimų ir miestelių). Toks plaukimas nereikalauja didelio pasiruošimo – pasiimkite pakaitinius rūbus, patogius batus, o oficialų kostiumą palikite automobilyje. Plaukioti baidarėmis galima po darbo.

 

 

Ar plaukti baidarėmis yra saugu?

Visos baidarės yra saugios. Visiems plaukiantiems yra apvelkamos gelbėjimosi liemenės. Saugumas – prioritetas Nr. 1, nes Neris yra gana gili ir srauni upė. Vilnelę ir Vokę galima perbristi gana lengvai, o štai Neris – tikras iššūkis net ir patyrusiems baidarininkams.

Plaukiantiems naktį ant galvos uždedami specialūs žibintai. Tai gana ekstremali pramoga, todėl į šią kelionę rekomenduojame leistis tik bebaimiams ir iššūkių nebijantiems upeiviams. Patirtis plaukiant baidarėmis nebūtina, bet po naktinio plaukimo Nerimi kitos upės gali atrodyti kaip pasivaikščiojimas parke... Naktį plaukiama kartu su instruktoriumi. Baidarės aukštaitijoje.


Norite užsisakyti baidares Vilniuje? Tai galite padaryti internetu arba susisiekę su mumis tiesiogiai.

Užsisakykite plaukimus internetu jau dabar! Pateikiame ir įkainius:

 

 


Baidarių maršrutai ir kainos:

Ramus plaukimas Nerimi diena 10 eur/asmeniui + NEMOKAMAS nuvežimas
UŽSAKYTI
Naktinis plaukimas Neries upe "Naktinis Vilnius" 12 eur/asmeniui + NEMOKAMAS nuvežimas UŽSAKYTI
Plaukimas Vilnelės upe (2val. arba 4val. maršrutas) 12 eur/asmeniui + NEMOKAMAS nuvežimas UŽSAKYTI
Vokės upė 10 eur/asmeniui + nuvežimas
UŽSAKYTI

 

 

 

 

Užsakant baidares Vilniuje, avansas/rezervacinis mokestis nereikalingas.

Detalesnę informaciją apie kitus mūsų maršrutus ir žemėlapius rasite paspaudę MARŠRUTAI


MŪSŲ DRAUGAI

 • big-banner
 • big-banner
 • big-banner
 • big-banner
 • big-banner
 • big-banner
 • big-banner